Rehabilitacja warszawa Żoliborz. Kadra w bodymove. Zespół specjalistów kliniki może się pochwalić fachową wiedzą, doświadczeniem oraz odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi, co gwarantuje wysokiej, jakości realizowane usługi. Największe osiągnięcie kliniki to grono zadowolonych i wdzięcznych pacjentów, którym lekarze i fizjoterapeuci z kliniki Bodymove pomogli uśmierzyć ból, wyprowadzając z niejednej kontuzji. 

Rehabilitacja warszawa Żoliborz. Jakie zabiegi można wykonać w Bodymove? W klinice Bodymove wykonuje się różne zabiegi rehabilitacyjne, m.in.:

– zabiegi na skręcenie stawu skokowego, które jest częstym urazem ostrym kończyn dolnych. Źle poprowadzona terapia rehabilitacyjna tego obszaru kończyny może skończyć się przewlekłą niestabilnością stawu.

– zabiegi na rozstępy mięśni brzucha (mięśnia prostego brzucha i kresy białej) po porodzie, które to podczas ciąży uległy rozciągnięciu, wówczas osłabiona zostaje ich struktura.

– zabiegi na nietrzymanie moczu u kobiet – mięśnie dna miednicy utrzymują narządy wewnętrzne w miednicy. Zmiany zachodzące podczas ciąży, porodu, pracy siedzącej sprawiają obniżanie narządów wewnętrznych, wywołując ból odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz pojawia się problem z nietrzymaniem moczu.

– zabiegi na zapalenie rozcięgna podeszwowego – jest pasmem łączno- tkankowym przyczepionym do guza piętowego oraz paliczków bliższych poszczególnych palców, służy stabilizacji stopy w czasie chodzenia i biegania. Podczas podparcia utrzymuje stopę w pozycji neutralnej, zaś w fazie odbicia zachowuje jej ustawienie supinacyjne.

-zabiegi w chorobie Osgood – Schlattera – czyli jałowej martwicy guzowatości piszczeli, dotycząca dzieci w wieku 12-15 lat, głównie chłopców z okresu skoku wzrostowego z wysoką aktywnością fizyczną. Choroba polega na uszkodzeniu różnego stopnia jądra kostnienia nasadowej części guzowatości kości piszczelowej. Pojawiają się obrzęki i wzmożone unaczynienie więzadła rzepki, chrząstki, która powleka jądro kostnienia, tkanki kaletki podrzepkowej głębokiej. Przyczyną są to przeciążenia i mikrourazów.

– zabiegi na zespół bólowy stawu łokciowego (łokieć tenisisty) – pojawiający się głównie podczas długotrwałej pracy fizycznej, dźwigania ciężkich przedmiotów, czy pracy z myszką przy komputerze.

Klinika Bodymove zaprasza na zapoznanie się z ofertą zabiegów na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *